Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

COCQUYT.

Waggelwaterstraat 27
8200 Brugge

Telefoon: 050 31 40 37
E-mail: info@cocquyt.net.bmw.be

Clementine Cocquyt
Concessiehouder


Nick De Clerck
Verkoop nieuwe wagens

Telefoon: 050 45 59 39 050 45 59 39
E-mail: Nick.De-Clerck@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 39 050 45 59 39
E-mail: Nick.De-Clerck@cocquyt.net.bmw.be
Thierry Neyts
Verkoop nieuwe wagens

Telefoon: 050 45 59 22 050 45 59 22
E-mail: thierry.neyts@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 22 050 45 59 22
E-mail: thierry.neyts@cocquyt.net.bmw.be
Michael Walschap
Verkoop nieuwe wagens

Telefoon: 050 45 59 28 050 45 59 28
E-mail: Michael.Walschap@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 28 050 45 59 28
E-mail: Michael.Walschap@cocquyt.net.bmw.be
Kobe Broos
Fleet Verantwoordelijke

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Kobe.Broos@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Kobe.Broos@cocquyt.net.bmw.be
Michiel Van Eeckhoute
Product Genius
Martin Lampaert
Sales Manager


Mieke Cappelle
Verkoop Tweedehandswagens

Telefoon: 050 45 59 38 050 45 59 38
E-mail: Mieke.Cappelle@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 38 050 45 59 38
E-mail: Mieke.Cappelle@cocquyt.net.bmw.be
Axel Dejager
Verkoop Tweedehandswagens

Telefoon: 050 45 59 38 050 45 59 38
E-mail: Axel.Dejager@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 38 050 45 59 38
E-mail: Axel.Dejager@cocquyt.net.bmw.be


Marc Vanden Eynde
Verantwoordelijke werkplaats

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Marc.Vanden-Eynde@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Marc.Vanden-Eynde@cocquyt.net.bmw.be
Louis Delrue
Verantwoordelijke expertise en garantie

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Louis.Delrue@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Louis.Delrue@cocquyt.net.bmw.be


Johan Van De Maele
Verantwoordelijke expertise en bestekken


Christophe Kervyn
Verantwoordelijke receptie

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Christophe.Kervyn@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Christophe.Kervyn@cocquyt.net.bmw.be
Geert Vangaver

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Geert.Vangaver@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Geert.Vangaver@cocquyt.net.bmw.be
Alexander Vanderbeke
Sebastian Debaillie
Thierry Bonte

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: thierry.bonte@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: thierry.bonte@cocquyt.net.bmw.be


Geert Van Cauteren
Verantwoordelijke magazijn
Jochen Bellaert

Telefoon: 050 45 59 30 050 45 59 30
E-mail: Jochen.Bellaert@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 30 050 45 59 30
E-mail: Jochen.Bellaert@cocquyt.net.bmw.be
Lorenzo Pourbaix
Magazijnier


Steven Dhont
Verantwoordelijke boekhouding

Telefoon: 050 45 59 21 050 45 59 21
E-mail: Steven.Dhont@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 21 050 45 59 21
E-mail: Steven.Dhont@cocquyt.net.bmw.be
Griet Calon
Verkoopsadministratie & boekhouding

Telefoon: 050 45 59 34 050 45 59 34
E-mail: Griet.Calon@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 34 050 45 59 34
E-mail: Griet.Calon@cocquyt.net.bmw.be

Verkoop

Waggelwaterstraat 27
8200 Brugge

Contact

Telefoon: 050 45 59 37 050 45 59 37
E-mail: martin.lampaert@cocquyt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Za : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Waggelwaterstraat 27
8200 Brugge

Contact

Telefoon: 050 45 59 38 050 45 59 38
E-mail: premium@cocquyt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Za : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00

Werkplaats

Waggelwaterstraat 27
8200 Brugge

Contact

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Marc.Vanden-Eynde@cocquyt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 08:00 - 12:00 (op afspraak)

Receptie

Waggelwaterstraat 27
8200 Brugge

Contact

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: receptie@cocquyt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:45 -12:00 & 12:45 -18:30
Za : 08:00 - 12:00

BMW Cocquyt

Waggelwaterstraat 27, 8200 Brugge, Belgique
Waggelwaterstraat 27
Waggelwaterstraat 27, 8200 Brugge, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top